Handlowiec

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż artykułów elektrotechnicznych, spawalniczych
  • Pozyskiwanie klientów
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z klientem
  • Umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
  • Rzetelność, realizacja planów sprzedaży
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania Optima
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • najomość branży energetycznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, 25 lat na rynku
  • Dodatkowo system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
  • benefity na preferencyjnych warunkach (Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Osoby  zainteresowane  prosimy  o  przesłanie  CV (z dopiskiem**) pod  adres: sekretariat@termo-rex.pl, w  temacie wiadomości proszę wpisać : CV handlowiec lub prosimy wypełnić formularz online.