Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • kontrola formalno-rachunkowa otrzymanych dokumentów, ich dekretowanie i księgowanie
  • kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)
  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • sprawozdawczość do GUS
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej w firmie produkcyjnej lub usługowej
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego, głównie podatku VAT i CIT – warunek konieczny
  • znajomość programu Comarch Optima
  • umiejętności analityczne, sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby  zainteresowane  prosimy  o  przesłanie  CV (z dopiskiem**) pod  adres: sekretariat@termo-rex.pl, w  temacie wiadomości proszę wpisać : CV elektromonter lub prosimy wypełnić formularz online.