Wyżarzacz

Miejsce pracy: Polska /Zagranica (praca w delegacji)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac obróbki cieplnej na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub mechaniczne
  • praktyczna znajomość korzystania z dokumentacji technicznej (rysunek techniczny),
  • zdolności manualne
  • systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia G1 E do 1 kV oraz G2 E
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lat
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, 25 lat na rynku
  • Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu
  • benefity na preferencyjnych warunkach (Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Osoby  zainteresowane  prosimy  o  przesłanie  CV (z dopiskiem**) pod  adres: sekretariat@termo-rex.pl, w  temacie wiadomości proszę wpisać : CV wyżarzacz lub prosimy wypełnić formularz online.